7.1
Artykuły

Naga kobieta i samochód

Kolejna dawka motodziewczyn w naszym serwisie. Z końcem roku chcemy polepszyć jakość publikowanych przez nas zdjęć, dodać im trochę pikanterii, przy zachowaniu dobrego smaku. Tym razem prezentujemy piękną kobietę promującą bardzo znaną niemiecką markę motoryzacyjna Liqui Moly. Dziewczyna na czarno białym zdjęciu prezentuje się w bardziej skąpym odzieniu, w porównaniu do zdjęć zamieszczanych dotychczas. Mamy nadzieje że ta zmiana spodoba się wszystkim odwiedzającym nasz serwis. Życzę miłego oglądania i zachęcam do komentowania oraz głosowania.

Szczegóły
8.0
Artykuły

Japoneczka na targach samochodowych

Nie wątpliwości, japońskie dziewczyny należą do grupy najpiękniejszych na świecie (oczywiście po naszych Polkach). Ich nieskazitelna uroda i piękne kształty, idealnie komponują się z szybkimi sportowymi wozami. Tym razem zamieszczam zdjęcie pięknej japońskiej dziewczyny na targach samochodowych. Cieszcie oko 🙂

Szczegóły
8.2
Artykuły

Samochody i dziewczyny z przeszłości

Kobiety już od najdawniejszych lat interesowały się samochodami i idealnie się z nimi komponował. Krągłe kształty karoserii samochodów idealnie wpasowywały się w figurę ówczesnych dziewczyn. W całokształcie tego połączenia panował seks i elegancja. Z pewnością niejeden mężczyzna chciał by się przenieść w tamte czasy, nie tylko za sprawą pięknych kobiet, lecz samochodów które miały to coś, miały swoją duszę.

Szczegóły
9.2
Artykuły

Piękne dziewczyny na targach samochodowych

Wystawy samochodowe to błyszczące lakiery pojazdów, wyszukane designy, technologia, która zachwyca każdego miłośnika motoryzacji, blask fleszy, muzyka…brakuje wam czegoś? Nie, nie zapomniałem o pięknych kobietach, które towarzyszą każdemu stoisku producenta. Ich obecność jest tak ważna, jak obecność samochodów. Bez nich żaden z nich nie prezentował by się tak okazale. Popatrzcie sami!

Szczegóły