9.3
Artykuły

Dziewczyny na targach samochodowych Genewa 2013

Tegoroczne targi samochodowe w Genewie to nie tylko nowości producentów samochodowych, ale również piękne kobiety. Szczerze…nie wiem co ta Pani ma w sobie, ale musiałem dodać jej zdjęcie. Jest ona po prostu piękna 🙂 Nic dodać nić ująć. Podziwiajcie!

Szczegóły
8.1
Artykuły

Amerykańskie muscle car i gorące dziewczyny

Amerykańskie samochody typu Muscle Car z pewnością rozgrzały serce nie jednego fana motoryzacji. Ich potężny silnik V8, generuje moc wystarczającą do wbicia każdego kierowcy w fotel. Bardzo miłym dodatkiem do samochodu tego typu mogą być piękne dziewczyny. Te pragnę zaprezentować na poniższym zdjęciu. Zapewne ich duże walory wzbudzą takie same emocje, jak owy samochód.

Szczegóły
7.1
Artykuły

Przygotowanie do wyściu

Skrupulatne przygotowanie samochodu do rajdów to połowa sukcesu. Jego niezawodności oraz wydajności powinna stać na jak najwyższym poziome. Z pewnością zaplecze mechaników przedstawione na poniższym zdjęciu sprostało by temu zadaniu w stu procentach. Oprócz tego jest na czym zawiesić oko co nie ?:) Życzę miłego oglądania oraz zachęcam całe grono mężczyzn odwiedzających blog do polecania naszej strony strony znajomym! 😉

Szczegóły
8.0
Artykuły

Japoneczka na targach samochodowych

Nie wątpliwości, japońskie dziewczyny należą do grupy najpiękniejszych na świecie (oczywiście po naszych Polkach). Ich nieskazitelna uroda i piękne kształty, idealnie komponują się z szybkimi sportowymi wozami. Tym razem zamieszczam zdjęcie pięknej japońskiej dziewczyny na targach samochodowych. Cieszcie oko 🙂

Szczegóły
8.2
Artykuły

Samochody i dziewczyny z przeszłości

Kobiety już od najdawniejszych lat interesowały się samochodami i idealnie się z nimi komponował. Krągłe kształty karoserii samochodów idealnie wpasowywały się w figurę ówczesnych dziewczyn. W całokształcie tego połączenia panował seks i elegancja. Z pewnością niejeden mężczyzna chciał by się przenieść w tamte czasy, nie tylko za sprawą pięknych kobiet, lecz samochodów które miały to coś, miały swoją duszę.

Szczegóły