9.0
Artykuły

Wesołych Świąt Życzą Motodziewczyny.pl !!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcieliśmy wam życzyć wszystkiego najlepszego, oby w nadchodzącym roku dostała się w wasze ręce nowiutki superszybki samochód! Mamy nadzieję że nie obrazicie się jeżeli w dzisiejszej porcji zdjęć nie będzie na nich widniał samochód. Za to mamy dla was coś co ogrzeje was z chłodne zimowe wieczory!

Szczegóły
7.1
Artykuły

Naga kobieta i samochód

Kolejna dawka motodziewczyn w naszym serwisie. Z końcem roku chcemy polepszyć jakość publikowanych przez nas zdjęć, dodać im trochę pikanterii, przy zachowaniu dobrego smaku. Tym razem prezentujemy piękną kobietę promującą bardzo znaną niemiecką markę motoryzacyjna Liqui Moly. Dziewczyna na czarno białym zdjęciu prezentuje się w bardziej skąpym odzieniu, w porównaniu do zdjęć zamieszczanych dotychczas. Mamy nadzieje że ta zmiana spodoba się wszystkim odwiedzającym nasz serwis. Życzę miłego oglądania i zachęcam do komentowania oraz głosowania.

Szczegóły
7.1
Artykuły

Hostessy na wyścigach samochodowych

Wyścigi samochodowe to jeden z najbardziej ekscytujących sportów, który przyciąga mężczyzn i oczywiście kobiety. Te oprócz podziwiania szybkich samochodów i dopingowania zawodników, towarzyszą im również przed startem. Hostessy są nieodłącznym elementem każdego wyścigu. Kuszą swoimi walorami, osłaniają kierowców parasolkami przed lejącym się z nieba żarem lub deszczem, oraz dodają charakteru wszystkim wyścigom samochodowym.

Szczegóły